MEBLE Jan Tłok

Kategoria: 
Producenci mebli
Ważna do: 
18. Kwiecień 2012 - 2:00
O firmie: 

W 1956r. firmę założył w Zaniemyślu Stanisław Tłok. Dzisiaj po ponad 50 latach właścicielem jest Jan Tłok, jednak rzetelna praca,konsekwencja, a także autentyczna pasja doprowadziły do tego iż skromny warsztat zastąpiły nowoczesne technologie rozmieszczone w czterech halach produkcyjnych.

Firma "MEBLE JAN TŁOK" jest producentem wysokiej jakości mebli pokojowych, których gama, oryginalny wygląd, a także walory użytkowe decydują o uznaniu.Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania co pozwala na poszerzanie asortymentu oferowanych wyrobów.Ugruntowaną pozycję na rynku firma zawdzięcza trafnemu rozpoznaniu potrzeb i gustów klientów oraz umiejętnemu śledzeniu najnowszych trendów panujących w branży.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby dawały elastyczność w kreowaniu przestrzeni. Bogata oferta mebli sprawia, że docieramy nie tylko do klientów ceniących tradycję i ciepły klimat, ale także do tych, którzy preferują nowoczesne formy,ciekawe i funkcjonalne rozwiązania ułatwiające użytkowanie.

Do produkcji mebli wykorzystujemy szeroki asortyment płyt laminowanych,melaminowanych, wiórowych,lakierowanych i mdf.

Działalność handlową firmy łączymy z dbałością o ludzi a także środowisko naturalne.

Jesteśmy usytuowani w niewielkiej, malowniczej miejscowości Zaniemyśl oddalonej o 35km od Poznania tuż przy trasie 434.

Zapraszamy do współpracy.

Cena: 0,00 zł
Lokalizacja: 
Telefon: 
+48/61/285-74-84
Email: 
tlokjanmeble@zaniemysl.pl
Website: 
www.mebletlok.pl

Nie edytować